Proč se stát členem Central Club?

  • Získáváte lepší přehled o slevách, které zrovna Vás zajímají
  • Posíláme Vám právě ty nabídky, které Vás skutečně zajímají
  • Každý člen může nakupovat ještě výhodněji
  • Každý člen starší 16 let může soutěžit o spoustu zajímavých cen
  • Každý člen může využívat VIP výhody členství na našich eventech
  • Neplatíte žádné poplatky
  • V našem Central Club si každý nalezne to své

Stát se členem ZDARMA
Získáváte lepší přehled o slevách, které zrovna Vás zajímají

Informace o slevách v jednotlivých prodejnách dostanete najednou. Nemusíte sledovat každou prodejnu zvlášť a zjišťovat, jakou slevu momentálně nabízí. Stačí jenom pročíst náš newsletter a máte kompletní přehled o slevách v centru, které jsou nejvýhodnější právě pro členy Central Club.

Posíláme Vám právě ty nabídky, které Vás skutečně zajímají

Pokud si přímo ve svém profilu vyberete oblasti, které máte rádi, přizpůsobíme Vám newsletter na míru a budete dostávat informace pouze o těch slevách, které jsou pro Vás zajímavé. Pokud Vás zajímá sport, máte domácího mazlíčka a rádi k nám chodíte na kafe, právě o novinkách a speciálních akcích v těchto oblastech Vás budeme informovat. Nebudeme Vás spamovat věcmi, které Vás nezajímají.

Každý člen může nakupovat ještě výhodněji

Naše prodejny připravují pro členy Central Club neustále nové slevy, speciální nabídky a benefity. Jen v našem Central Club nakoupíte nejvýhodněji na různých místech jen s jednou kartou v peněžence.

Každý člen starší 16 let může soutěžit o spoustu zajímavých cen

Pravidelně soutěžíme o zajímavé ceny. Čím vícekrát u nás nakoupíte, tím větší je Vaše šance na výhru. Čím větší je celková hodnota všech Vašich nahraných účtenek v aktuální soutěži, tím je vyšší počet Vašich pomyslných soutěžních míčku v osudí, a tím Vaše šance na výhru roste.

Přehled aktuálních cen je vždy na webu Central Club nebo na prezentačních materiálech v centru. Stačí, když jste členem Central Club, bylo Vám 16 let, nakoupíte v kterékoli prodejně centra a správně nahrajete svou účtenku v sekci Nahraj účtenku zde na webu Central Club nebo v automatu přímo na centru, a jste ve hře o spoustu lákavých cen.

Přehled cen


Každý člen může využívat VIP výhody členství na našich eventech

Jsme rádi, když navštěvujete naše centrum kvůli zábavě. Snažíme se pro Vás každý měsíc připravovat eventy, které Vás zabaví a zpříjemní Vám den. Chcete-li se nechat hýčkat a užívat si VIP péči i na našich eventech, být členem Central Club je pro Vás vstupenkou pro VIP výhody na eventech. Jestli to bude sklenice vína, speciální místo na koncertě nebo nějaká drobná pozornost, kterou si s sebou vezmete domů, věříme, že Vás potěší. Stačí jen, pokud na každém eventu najdete stanoviště s označením Central Club, a ostatní už můžete nechat na nás.

Neplatíte žádné poplatky

Být členem našeho Central Club může být každý. Členství je pro všechny zdarma.

V našem Central Club si každý nalezne to své

Chtěli bychom vědět, co Vás zajímá. Proto se Vás taky ptáme na Vaše preference. Každý z nás je jedinečný a my chceme dělat vše proto, aby byl každému dopřán skutečně individuální přístup. Vy jste tu od toho, abyste řekli, jestli se nám to daří. My o Váš názor stojíme. Cílem je, aby náš Central Club přinášel to pozitivní každému z nás. Každý by si měl najít to své. Náš Central Club je zdarma, tak proč to s námi nezkusit. Těšíme se na Vás.

Pravidla Central Club

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM